מבנים ניידים

     
 

מבנים ניידים

יש אנשים המעוניינים להוסיף יחידת דיור לביתם, או כאלה שיש להם שטחים ומעוניינים להוסיף צימרים או להקים כאלה. מי שמעוניין לרכוש אדמה קרוב לחיק הטבע ולגור בה, יוכל בהחלט להקים מבנים ניידים  שיוכל לגור בהם. הפתרון הזה הוא נהדר לאלה שאין להם מספיק כסף לבנות באמצעות בנייה קונבנציונלית. היתרונות של מבנים ניידים הואכה גדול, עד כי הרבה מאלה שמעוניינים לבנות או לגור באזורים שונים בארץ, פונים לפתרון של מבנים ניידים שהם מבודדים ברמה גבוהה ואין צורך לבזבז כסף על אנרגיה כמו חימום וקירור. ההקמה של מבנים ניידים, היא הרבה יותר זולה ומהירה מאשר בניית בית מאבן , בלוקים או בטון.
 
מדוע כדאי לבחור לגור במבנים ניידים?
 
החיסכון הוא כאמור בזמן ובעלויות, כאשר פונים לבנות בשיטת מבנים ניידים, ניתן גם להעביר את המבנים הניידים ,דבר שמשנה את קונספט המגורים. בדרך כלל, כאשר אנו בונים בית בשיטה הרגילה, העלויות הן רבות ותמיד יש הפתעות של הוצאות גדולות יותר ממה שתוכנן. המבנים הניידים, נבנים בהתאם לתכניות המוגמרות ואין תוספות או הוצאות כמו תוספות מחיר שלא היו בתכנון. המחיר שנדרש כבר מהתחלה עבור המבנה הנייד הוא יהיה המחיר שתשלמו בסופו של דבר. הרמה של המבנים הניידים היא גבוהה, אין רעש או לכלוך היות והמבנים הניידים מגיעים מוכנים. אם אתם שוחרי איכות הסביבה, מבנים ניידים יתנו לכם את המענה.
 
מבנים ניידים לשימוש ציבורי
 
מבנים ניידים יכולים בהחלט לשמש לכל מטרה, המבנים עומדים בכל התקנים והם מוכרים ברשויות. ניתן למצוא מבנים ניידים במערכת החינוך, כמו בניית כיתות נוספות בשטח בתי הספר, גני ילדים מחסנים , משרדי מכירות של אתרי בנייה, ואולמות ספורט. גם מכללות שונות בארץ מוקמות במבנים ניידים. השימוש במבנים הניידים, נהוג גם באולמות ספורט, מתנסים, בתי כנסת ובתי מדרש. הבנייה בשיטה הזאת, חוסכת הרבה בעלויות ומשמשת את המטרות שעבורן הוקמו את המבנים הניידים. המבנים הניידים, מתוכננים ע"י מהנדסים ואדריכלים שנותנים את הפתרון לכל מבנה ולשימושו. ייצור של מבנים ניידים, נעשה במפעל וההרכבה של המבנים הניידים נעשית רק בשטח אליו הם מיועדים.