בדק בית

     
 

בדק בית

במאמר זה תלמדו כיצד מבצעים בדק בית. במסגרת המאמר נציג עבורכם מדריך מלא אשר ילמד אתכם כיצד להגיע לשירות בדק בית באופן מזורז אשר ייטיב אתכם ויאפשר לכם לוודא כי סביבת המגורים עליה חשבתם, כמו גם תכולת הבית בעצמה – ראויים למגורים ולמחיה ממושכת. חשוב לציין כי המודל עליו מושתת מחקר בדק בית מתבסס על SWAT: S, החוזקות – מציין את היתרונות שיש לבית בו בחרתם לגור. W, החולשות מציין את החולשות והחסרונות של הבית בו בחרתם לגור. A– יתרונות, מציין מה הם היתרונות של שכונת המגורים בה נמצא הבית שלכם. T– איומים, מציין את רמת האיום לה אתם חשופים בשכונה. ההמלצה שלנו היא לסור משכונת מגורים בה ה Tגבוה, ולהעדיף סביבת מגורים בה ה Aגבוה, ורצוי שגם חוזקות הבית Sיהיו גבוהות. להלן המדריך שיעשה לכם סדר בבחירת חברת בדק בית:
 
בצע סקר שוק אודות חברות בדק בית
 
חשוב לבחור בכמה שיותר חברות אותן תאתרו באמצעות האינטרנט, ולרשום את שמותיהם ומספרי הטלפון שלהן. חשוב להכין רשימה גדולה ככל הניתן של חברות בדק בית אשר תתרום לצבירת נסיונכם בתחום המרתק. יש לרשום את המודלים השונים בהם מתמחות החברות: מודל SWATאו מודלים כלכליים מסוגים אחרים, כמו גם את נתוני הקשר של החברה לרבות שמה ומספר הטלפון שלה.
 
ערוך התייעצות עם אנשים שצרכו שירות זה
 
חשוב לשאול אותם על שם של חברת בדק בית מוצלחת או לברר מידע כיצד מאתרים שירות בדק בית אשר הוכח כמוצלח. חשוב לרכז כמה שיותר ידע אשר למדתם ממכרים אלו על מנת שגם אתם תוכלו לאתר שירות בדק בית במהרה.
 
התעניין בפורומים כתובים באינטרנט
 
בשלב זה תוכל לקרוא על עבודות הלכה למעשה של חברות בדק בית ולהתרשם מהנתונים הבאים: כמה פעמים שלחה חברת בדק בית בחזרה הבייתה את הלקוחות שלהם עקב סביבה לקויה, כמה פעמים המליצה חברת בדק בית על שיפוצים הרחבים בדירה בטרם המעבר. חברות כאלו הנן חברות יסודיות אשר עומדות על  שלהן לבדוק גם את הפרטים הכי קטנים בשכונת המגורים ובפרט – בדירה שלך. חשוב לחבור אליהן על מנת לעמוד בסטנדרטי מגורים גבוהים.
 
עיין בחומר כתוב אודות בדק בית
 
במסגרת שלב זה תוכל להיחשף למודלים אחרים של בדיקה זולת SWATולבחון כיצד יש לבצע בדק בית על מנת להגיע לתוצאות מהימנות. בדרך זו, גם אם תבחר בחברה הידועה בציבור כקפדנית – תוכל לדעת מתי הקפדנות שלה היא אמת ומתי היא יציאת ידי חובה.