פרויקט חדש בשרון

     
 

דירות חדשות בשרון

אם אתם סבורים כי דירות חדשות בשרון ישפרו את איכות החיים שלכם ובפרט את איכות המגורים אתם יותר מצודקים. אזור השרון הוא האזור מהיחידים כמעט בישראל שלא ספג את ירידות המחיר שאירעו כאן לאחרונה. אפילו תל אביב, בירת הביקושים של ישראל, נפגעה יותר באחוזים מצרפיים מאשר אזור השרון. בחלק מהמושבים והערים בו נרשמו אפילו עליות קלות. אם אתם מעוניינים להבטיח לעצמכם חסינות מלאה מירידת מחיר וגם איכות חיים חסרת פשרות לילדים שלכם, בואו לגור בשרון. דירות למכירה בשרון מוצעות כעת בשני מוקדים מרכזיי.

דירות ברעננה

דירות ברעננה מציעות לכם איכות חיים חסרת מעצורים בשלושה סוגים של פרויקטים. הפרויקט הראשון הוא פרויקט נווה זמר ברחוב וייצמן. וייצמן הוא הרחוב הראשי של צפון רעננה, כשם שאחוזה הוא הרחוב הראשי של הדרום. לאורכו בנויות עכשיו דירות מרפסת מפוארות ומדוגמות עם סלונים ענקיים ו- 2-5 חדרי מגורים. הדירות עצמן הן 3-6 חדרי מגורים אם מחשיבים את אותם סלונים. הדירות ממוקמות בבניינים גבוהים המאפשרים לכם תצפית טובה על אזור השרון רוח בריזה נעימה מהקומות הגבוהות וכמובן פתרון דיור איכותי ברמה הפנימית עם כל התשתיות הטובות ביותר. בנוסף, ניתן לגור ברחוב לוי אשכול בדירה צנועה יותר ללא מרפסת, עם 3-4 חדרים כולל סלון, או לגור בבניין מעורב ברחוב מכבי בו יש גם דירות מהסוג הראשון וגם דירות מהסוג השני.

דירות בהוד השרון

בהוד השרון פתחנו בפרויקט מגדיאלה שבדרום העיר ליד מושב גני עם. הדירות בנויות בבניינים של 6+ קומות עם 18-19 דירות בבניין. הדירות מכילות מספר רב של חדרי מגורים, סלונים מרווחים ותשתיות בוטיק. דירה בשרון יש לא מעט אבל דירה ברמה כזו לא תמצאו פעמים רבות כשתחפשו. מהרו לסגור, נותרו עוד כמה דירות אחרונות.

אשלי, מיכלסון ולי-רן – המומחים שלכם לנדל"ן בשרון

קבוצות הנדל"ן אשלי, מיכלסון ולי-רן בונות בכל אזור השרון, ובעלות ניסיון בנייה בתל אביב. הקבוצות כעת השיקו פרויקטי נדל"ן ברעננה ובהוד השרון ומאפשרות לכם לרכוש דירות חדשות בשרון כפתרונות מגורים ראשונים או לשיפור/הרחבה. מחפשים דירה למכירה בשרון? לחצו כאן https://www.me-group.co.il רעננה והוד השרון קוראות לכם. בואו להבטיח דירת בוטיק אשר תקיים את כל מה שאתם שואפים אליו הם כמשפחות והן כזוגות ללא ילדים. 

 

.